Sigma Trade, kabiny parowe z sauną i wanny z hydromasażem ESSENTE
NAJNOWSZE PRODUKTY

Wanna z hydromasażem przyścienna

Wanna z hydromasażem przyścienna
Seria produktu: Castylia
Nr katalog.: SGM-9103
Cena brutto*: 4149 zł

Panel natryskowy

Panel natryskowy
Seria produktu: Ambition
Nr katalog.: SGM-SN-8768 Czarny
Cena brutto*: 799 zł
AKTUALNOŚCI
28.10.2016
Rusza kolejna promocja na produkty marki Essente. Tym razem będą to wanny z hydromasażem
23.06.2016
TYLKO TERAZ 10 tygodni z 10% rabatem na kabiny prysznicowe z hydromasażem i sauną
Kategorie wiadomości

Centrum serwisowe Sigma Trade - serwis produktów Essente

 

Kontakt Sigma Trade s.c.Centrum Serwisowe to część naszego serwisu, w którym staramy się, aby znaleźli Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące naszych produktów, ich montażu, użytkowania, warunków i zasad gwarancji oraz serwisu technicznego. Wszelkie pytania i problemy prosimy kierować do nas poprzez dostępne formularze kontaktowe lub pod numer infolinii: 85 733 52 13. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na zadane przez Państwa pytania lub zgłoszoną reklamację (zazwyczaj nie później niż 24h od otrzymania zgłoszenia).

Centrum Serwisowe to także przygotowany przez nas moduł online do zgłaszania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych - wykorzystując go możecie Państwo nie wychodząc z domu, w łatwy i szybki sposób złożyć reklamację na zakupiony produkt.

W sekcji 'Warunki Gwarancji' znajdą Państwo szczegółowe zasady gwarancji, jakie udzielamy na oferowane przez nas produkty, znajdziecie tam Państwo również wyjaśnienie oferowanych przez nas typów gwarancji oraz okresu gwarancji, udzielanego na poszczególne serie lub rodzaje produktów.

Pomoc techniczna

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania dotyczące spraw technicznych związanych z produktem? Skontaktuj się z nami poprzez formularz online. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Ci szybkiej odpowiedzi na podany przez Ciebie adres email lub telefon kontaktowy.

dowiedz się więcej ...

Zgłoszenie reklamacyjne online

Skorzystaj z poniższego formularza, aby dokonać zgłoszenia gwarancyjnego lub pogwarancyjnego. Dzięki temu nasz serwis będzie mógł otrzymać wszystkie niezbędne dane, aby jak najszybciej zająć się Twoim zgłoszeniem. Czas odpowiedzi - do 48h od otrzymania zgłoszenia.

dowiedz się więcej ...

Zapoznaj się z warunkami gwarancji

Przed złożeniem reklamacji w tym miejscu możecie Państwo zapoznać się ze szczegółowymi warunkami udzielania gwarancji na oferowane przez nas produkty. Prosimy o zapoznanie się z procedurami stosowanymi przez nas w przypadku złożenia reklamacji przez Klienta.

dowiedz się więcej ...
Do góry Poprzednia strona: Dane kontaktowe Sigma Trade s.c. || Następna strona: Profesjonalny serwis