Sigma Trade, kabiny parowe z sauną i wanny z hydromasażem ESSENTE
NAJNOWSZE PRODUKTY

Wanna z hydromasażem przyścienna

Wanna z hydromasażem przyścienna
Seria produktu: Castylia
Nr katalog.: SGM-9103
Cena brutto*: 4149 zł

Panel natryskowy

Panel natryskowy
Seria produktu: Ambition
Nr katalog.: SGM-SN-8768 Czarny
Cena brutto*: 799 zł
AKTUALNOŚCI
28.10.2016
Rusza kolejna promocja na produkty marki Essente. Tym razem będą to wanny z hydromasażem
23.06.2016
TYLKO TERAZ 10 tygodni z 10% rabatem na kabiny prysznicowe z hydromasażem i sauną
Kategorie wiadomości

Moduł reklamacji online dla Klientów

 

Witamy w module zgłoszeń reklamacyjnych online z tytułu udzielonej gwarancji na zakupiony towar. Zapraszamy do skorzystania z niniejszego formularza, który usprawnia obsługę i proces postępowania reklamacyjnego z tytułu gwarancji oraz gwarantuje szybką reakcję na zgłoszenia pogwarancyjne. Dzięki przekazanym przez Państwa informacjom będziemy mogli w możliwie najkrótszym czasie zareagować na zgłoszenie. Zgłoszenie online to szybka i wygodna metoda złożenia ewentualnej reklamacji, nie wychodząc z domu możecie poinformować nas o zaistniałym problemie z produktem. Moduł ten może być również używany do poinformowania nas o usterkach w przypadku zakończenia ochrony gwarancyjnej. Gwarantujemy Państwu odpowiedź na zgłoszenie w terminie nie dłuższym niż 48h.

Formularz zleceń serwisowych online

Dane Klienta dokonującego zgłoszenie

Warunkiem przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej jest okazanie, podczas wizyty serwisanta, oryginału dowodu zakupu oraz Karty Gwarancyjnej produktu, którego zgłoszenie dotyczy. Na Karcie Gwarancyjnej powinna być wpisana data zakupu, model produktu, musi się tam znajdować pieczątka z nazwą sprzedawcy oraz jego czytelny podpis.
Dokumenty te można załączyć również poprzez ten formularz (jako skan, format *jpg, *gif itd.)
Help

Informacje dotyczące produktu

Help
Help
Prosimy o załączenie zeskanowanej  kopii karty gwarancyjnej oraz dowodu zakupu. Nie jest to co prawda konieczne na tym etapie składania reklamacji, aczkolwiek znacznie ułatwi nam to przyspieszenie procedury rozpatrzenia wniosku złożonego poprzez ten formularz.